You Are Here: Home » DİZİ & FİLM » En İyi Dizi İzleme Siteleri

En İyi Dizi İzleme Siteleri

Daha önce sizlerle paylaştığım yabancı dizi izleme siteleri konusunu daha detaylı olarak  paylaşmak istedim.Bu yazımızda yabancı ve yerli dizileri bulabileceğiniz dizi sitelerini bulabilirsiniz.

(Resimlere tıkladığınız da orjinal boyutunda gösterilecektir.)

Son dönemde kurumsal olarak online dizi izleme servisi sunan dizi siteleri ile başlayalım.

Tvyo : Doğuş yayın grubu altında faaliyet göstermektedir. Televizyon reklamlarıyla kullanıcıların dikkatini çekmiştir.Yerli ve yabancı dizileri kullanıcılarına sunuyor fakat yabancı dizi seçeneği yeterli değil. Site, canlı tv özelliğini de içinde barındırıyor. Canlı tv özelliğinde NTV, Star, NTV Spor, Kral TV, e2, CNBC-E kanalları izlenebiliyor. Tvyo, Android ve İos uygulamaları da mevcut.

tvyo.com

Sebastiyan : Mynet bünyesinde kaliteli bir hizmet sunuyor. Kurtlar vadisi’ nin resmi olarak yayınlamasıyla dikkatleri çekti diyebiliriz. Kurtlar vadisi’nin yanında bir takım yerli televizyon dizilerini de yayınlıyor. Bunun yanı sıra Sebastiyan kullanıcılarına özel olarak internet dizileri de izleyenlere sunuluyor.Site sadece yerli ve sınırlı diziyi içeriyor.

sebastiyan.mynet.com

Küre Tv : Samanyolu yayın grubu içerik ortağı olarak hizmet sunuyor. Sadece Samanyolu yayınlarını izleyenlere sunuyor. Canlı tv olarak samanyolu kanallarınıı canlı olarak izleyebiliyorsunuz.

kure.tv

Turkwebtv : Turk Web Tv A.Ş tarafından kurulan site bünyesinde bulundurduğu dizilerin telif haklarını alarak yasal bir çerçeve de internet ortamında izleyiciye  sunuyor. Siteden sadece yerli diziler ve yerli, yabancı karışık filmleri izleyebiliyorsunuz.

turkweb.tv

Yazımın devamında kurumsal olmayan ama izleyiciye daha çok hitap eden siteleri sizlere sunucam.

 

Dizimag : Dizimag’ ten  bir önceki yabancı dizi izleme sitelerinde bahsetmiştim. Dizimag inceleme için tıklayınız. Dizimag yabancı dizi izleme konusunda “kişisel görüşüm”  lider konumdadır. Yabancı dizi takip edenlerin çok yakından tanıdığı bir sitedir.

Dizimag.com

Yabancidiziizle : Bir başka yazımızda bu site hakkında da detaylı bilgi vermiştik. Yabancidiziizle.com Detaylı bilgi için tıklayınız.

yabancidiziizle.com

DiziSRT : Yeni bir site, sadeliği dikkatimi çekti ve henüz 3 ay önce açılmasına rağmen sizinle paylaşmak istedim.Kutucuklar halinde son bölümleri ana sayfasında kolayca bulabiliyorsunuz, sitenin en alt kısmında dizi haberleri mevcut.Görüntü olarak sade ve güzel diyebilirim.Kalıcı olur mu bilemem ama kaliteli gözüküyor.  Yabancı dizi içeriklerine sahip bir dizi izleme sitesi. Yabancı dizi izleme siteleri içerisinde rekabete dayanabilecek mi merak ediyorum.

dizisrt.com

 

Yorumlarınızı eksik etmeyiniz…

About The Author

Merhaba, blog yazarlığına yeni başladığımdan dolayı sizlerle beraber tecrübe kazanıcam.Amacım farklı farklı sitelerde bulabileceğiniz en dikkat çekici haber, bilgi, olay, sosyal medya olayı vs… bütün bunları tek site altında zamanım yettikçe sizlere sunmak istiyorum.İstediğiniz konuları bana iletişim formuyla iletebilirsiniz.

Number of Entries : 104

Comments (4)

Leave a Comment

Scroll to top